ساعت کاری
از ساعت 8 صبح تا 23 شب
مهلت تست
به مدت 7 روز جهت تست سلامت کالا
ارسال به
سراسر ایران
 
تمپو باس پژواک طرح ۲
تمپو باس پژواک طرح ۲
تمپو باس پژواک طرح ۲
تمپو باس پژواک طرح ۲

تمپو باس پژواک طرح ۲

Tempo instrument Pezhvak


دسته بندی: ساز کوبه ای- داربوکا-
برند:پژواک
 0
تعداد:

لوازم جانبی

 تمپو باس پژواک جز ساز های کوبه ای تقسیم بندی می شود .از مزیت های تمپو باس پژواک  داشتن حجم صدای بالا آن میباشد. جنس بدنه این تمپو باس از آلومنیوم است.همچنین این تمپو دارای قابلیت کوک نیز می باشد.

تمپو باس پژواک

تمپو یکی از انواع ساز های است که بدنه ای به شکل (جام) است. تمپو یا تندا به اسپانیایی Tempo به زبان عربی داربوکا نوعی ساز کوبه ای غیر ایرانی است، بیشتر ریتم های ساز تمپو عربی و ترکی هستند، به همین علت جزو سازهای ایرانی محسوب نمی شود. در واقع می توان گفت شکل تغییر یافته ساز تنبک می باشد.

 

این ساز در کشورهای غربی و جنوب غربی کشور ایران مورد استفاده قرار می گیرد. این ساز دقیقا شبیه به تنبک است، اما تفاوت هایی بین آن ها وجود دارد. مثلا: جنس بدنه تنبک چوبی است اما جنس بدنه تمپو فلز می باشد و برخلاف تنبک که روی آن را با پوست می پوشانند، روی تمپو به وسیله پلاستیک یا تلق می پوشیده می شود.

 

جنس ساز تمپو از چیست؟ بدنه این ساز معمولاً از چرم استیل و مصنوعی ساخته شده است که از پلاستیک ساخته شده است اما در بعضی موارد بدنه این ابزار از سرامیک و چرم ساخته شده است. امروزه در بازار مدل هایی از این ابزار با بدنه پلاستیکی و چرم مصنوعی وجود دارد که برای یادگیری مبتدیان مناسب است. قیمت تمپو های پلاستیکی نسبت به تمپو های دیگر ارزان تر است.

برند

پژواک

جنس بدنه

آلومنیوم

قابلیت کوک

دارد

رنگ

کوره ای براق

اقلام همراه

همراه با کاور

ابعاد

قطر دهانه 28 طول و عرض 42*19

    بد           عالی