ساعت کاری
از ساعت 8 صبح تا 23 شب
مهلت تست
به مدت 7 روز جهت تست سلامت کالا
ارسال رایگان کالا
برای خریدهای بالاتر از 300 هزار تومان
 
تمپو باس پژواک مشکی
تمپو باس پژواک مشکی

تمپو باس پژواک مشکی

Pezhvak model DARBUKA


دسته بندی: ساز کوبه ای- داربوکا-
برند:پژواک
یک هفته مهلت تست سلامت کالا
 0
۶۸۰,۰۰۰ تومان  
تعداد:

لوازم جانبی

تمپو باس پژواک – مشکی با داشتن سایز استانداردِ قطر بیست و هشت ، ارتفاع چهل و دو سانتی متر و وزن دوکیلو و ششصد گرمی ، تمپویی استاندارد جهت نوازندگی می باشد . از ویژگی های بارز تمپو باس پژواک می توان به داشتن رینگ تعادل اشاره کرد که این رینگ باعث می شود وزن بین سر و ته ساز به صورت متناسب پحش شود و تمپو روی پای نوازننده لیز نخورد و یا به یک طرف نیفتد .

تمپو-باس-مشکی

جنس بدنه این ساز تمپو آلومنیوم و فلز می باشد با پوشش رنگی کوره ای در رنگ های مشکی ، سفید ، آبی ، قرمز ، نارنجی ، صورتی تولید شده است . بدنه تمپو به دو روش ریخته گری در خاک روس و تزریق در قالب دایکاست ساخته می شود که در روش ریخته گری بدنه بسیار شکنده شده و وزن به صورت نامتناسب در بدنه تقسیم می شود که ساز حالت تعادلی خود را از دست می دهد.

این مدل تمپو ها به وسیله قالب دایکاست و تزریق شدن آلومنیوم در قالب ساخته شده ، که باعث شده بدنه ساز محکم تر شود و به راحتی تحت فشار و ضربه نشکند و از حالت استاندارد خارج نشود و همچنین دارای وزن تقسیم شده یکسان در بدنه باشد . از نکات بارز این تمپو طریقه متصل شدن ، طوقه به بدنه است . در اکثر تمپو های موجود بدنه اصلی ساز را قلاویز می کنند و پیچ ها روی بدنه می بندند که باعث هرز شدن پیچ ها بعد از چندین بار کوک کردن ساز می گردد و بعد از این اتفاق دیگر امکان استفاده از ساز وجود ندارد ولی در این ساز از مغزی های 11 سانتی متری استفاده شده که آن را به بدنه ساز جوش داده اند و پیچ ها در مغزی ها بسته می شوند که این روش تولید سبب می شود به هیچ عنوان پیچ ها هرز نشوند .

وزن 2.6 kg
ابعاد 28 × 28 × 42 cm
رنگ :

مشکی

جنس پوست

پوست مصنوعی

جنس بدنه

آلومنیوم, فلز

نوع پوشش

رنگ کوره ای

    بد           عالی