ساعت کاری
از ساعت 8 صبح تا 23 شب
مهلت تست
به مدت 7 روز جهت تست سلامت کالا
ارسال به
سراسر ایران
 
گیتار الحمبرا مدل Z-NATURE
گیتار الحمبرا مدل Z-NATURE
گیتار الحمبرا مدل Z-NATURE
گیتار الحمبرا مدل Z-NATURE
گیتار الحمبرا مدل Z-NATURE
گیتار الحمبرا مدل Z-NATURE

گیتار الحمبرا مدل Z-NATURE

Alhambra Z-Nature Classic Guitar


دسته بندی: ساز خارجی- گیتار-
برند:الحمبرا
 0
تعداد:

لوازم جانبی

گیتار کلاسیک Alhambra Z-NATURE با قیمتی مناسب و کیفیتی تضمینی، بهترین انتخاب برای هنرجویان و تازه کارانی است که می خواهند اولین گیتار خود را بخرند. با وجود طراحی ساده، زیبایی سری Z-Nature شرکت Alhambra در تمامی ابعاد ظاهری آن به چشم میخورد.مدل جدید Z Nature در حقیقت ارزان‌ترین گیتار کلاسیک در میان تمام گیتارهای کلاسیک اسپانیایی الحمبرا است. مراحل ساخت این مدل به گونه‌ای ویژه کاهش یافته تا ضمن حفظ کیفیت شناخته شده‌ی گیتارهای الحمبرا، هزینه‌ی تولید تا جای ممکن پایین بیاید.

گیتار الحمبرا

زمانیکه برای اولین بار ساز Alhambra Z-NATURE را می نوازید متوجه صدای پرقدرت و تفکیک شده آن خواهید شد. کیفیت و پرتو صدای این گیتار نتیجه استفاده از تکنیک های جدید در تولید و تجربه سازندگان آن می باشد. برای بهتر شدن کیفیت صدای این گیتار، الحمبرا هیچ‌گونه ماده پرکننده‌ی منافذ چوب بر روی آن به کار نمی‌برد و تنها لایه‌ی بسیار نازکی از لاک مات با جلای ساتنی بر روی گیتار اعمال می‌شود.

Alhambra همیشه تلاش می کند که در تمامی مدل هایش کیفیت بالایی را ارائه نماید، حتی در سری هایی که قیمت کمتری دارند. گیتار Alhambra Z Nature  به عنوان محصولی که ساخت یکی از قدیمی ترین و مورد احترام ترین برندهای سازنده گیتار کلاسیک در اسپانیا می باشد، کیفیت بسیار خوبی را برای تمامی تازه کارانی که به دنبال سبک های متفاوتی در موسیقی هستند به ارمغان آورده است.

 

 

سایز 4/4
پیکاپ

بدون پیکاپ

برند

Alhambra

نوع گیتار

کلاسیک

چوب صفحه رو

سدر

چوب صفحه زیر

ماهاگانی

چوب صفحه کنار

ماهاگانی

چوب فرت بورد

رزوود

چوب دسته

ماهاگانی

برش کات‌ اوی

ندارد

    بد           عالی