ساعت کاری
از ساعت 8 صبح تا 23 شب
مهلت تست
به مدت 7 روز جهت تست سلامت کالا
ارسال به
سراسر ایران
 
کیبورد یاماها مدل PSR-E373
کیبورد یاماها مدل PSR-E373
کیبورد یاماها مدل PSR-E373
کیبورد یاماها مدل PSR-E373
کیبورد یاماها مدل PSR-E373
کیبورد یاماها مدل PSR-E373

کیبورد یاماها مدل PSR-E373

Keyboard Yamaha PSR-E373


دسته بندی: ساز خارجی- کیبورد-
برند:یاماها
 0
تعداد:

لوازم جانبی

کیبورد یاماها مدل «PSR-E373 » یکی از کیبوردهای مخصوص برای سطوح مبتدی و نیمه حرفه ای می باشد. این کیبورد قابل‌حمل یاماها PSR-E373 با بیش از 500 صدای پیش‌فرض، با استایلی درست طراحی شده است. این کیبورد یاماها با 61 کلاویه‌ی Sensitive Touch به راحتی میتواند حس نوازنده را منتقل کند. در PSR-E373 امکان متصل شدن به کامپیوتر و موبایل وجود دارد.

کیبورد-یاماها

همچنین با USB این امکان برای نوازنده می باشد تا از طریق یک کابل صدای ساز را بر روی نرم‌افزار ضبط کرده و از کامپیوتر پخش کند. یاماها مدل PSR-E373 دو تراک برای ضبط صدا دارد. وقتی صحبت از کیبوردهای شرکت یاماها به میان می‌آید باید از ساز انتظار صدای باکیفیت و بی نظیری را داشته باشیم. حالت Duo Mode کیبورد PSR-E373 این شرایط را برای نوازندگان فراهم میسازد تا نوازندگی 2 نفره را نیز بتوانند تجربه کنند.

در آخر باید گفت که اگر تمایل دارید تا در شروع یادگیری تجربه‌ای مثبت و ایدئال از ساز کیبورد داشته باشید، PSR-E373 میتواند انتخاب مناسبی برای خرید باشد. همچنین این کیبورد دارای قابلیت dual mood و split نیز هست. بدین معنا که این امکان وجود دارد که شما با هر کدام از دست ها صدای ساز متقاوتی داشته باشید و همینطور کیبورد میتواند به دو قسمت مساوی تقسیم شود تا استاد و هنرجو به همراه یکدیگر به اجرای قطعه بپردازند.

این کیبورد یاماها دارای 150 آرپژ هست و دارای پدال دستی sustain نیز می باشد . PSR-E373دارای امکانات فراوان دیگری نیز هست که حین کار کردن با آن مواجه خواهید شد و هر چه تبحر بیشتری در استفاده از این کیبورد را پیدا کنید بیشتر به تجریه , تخصص و پرچمداری یاماها در تولید سازهای اینچنینی پی خواهید برد. در مجموع PSR-E373 یک کیبورد آموزشی حرفه ای با امکانات بسیار برای افراد مبتدی است که هیجان یادگیری از طریق آن , انگیزه بخش ادامه این راه طولانی خواهد بود.

برند

Yamaha

تعداد کلاویه

61

حداکثر پولیفونی

48

نوع کلاویه

Organ Style

تغییر گام

-12 to 0, 0 to +12

حساسیت لمسی

Yes (Soft, Medium, Hard, Fixed)

مترونوم

دارد

خروجی هدفون

Standard stereo phone jack (PHONES/OUTPUT)

توان اسپیکر

2.5 W + 2.5 W

سایز اسپیکر

12 cm × 2

ورودی و خروجی میدی

USB TO HOST

نوع صفحه نمایشگر

LCD display

سبک های پیش فرض

205

آهنگ های پیش فرض

5

صداهای پیش فرض

622 (241 Panel Voices + 22 Drum/SFX kits + 20 Arpeggio + 339 XGlite Voices)

موتور تولید صدا

AWM Stereo Sampling

رنج تمپو

11 – 280

ورودی صدا

Yes (Stereo mini jack)

Arpeggiator

150 types

    بد           عالی