ساعت کاری
از ساعت 8 صبح تا 23 شب
مهلت تست
به مدت 7 روز جهت تست سلامت کالا
ارسال به
سراسر ایران
 
بلز رها 2 اکتاو
بلز رها 2 اکتاو
بلز رها 2 اکتاو
بلز رها 2 اکتاو

بلز رها 2 اکتاو

Xylophone Raha


دسته بندی: موسیقی کودک- بلز-
برند:متفرقه
 0
۷۸۰,۰۰۰ تومان  
تعداد:

لوازم جانبی

بلز رها مدل دو اکتاو دارای 15 تیغه آلومینیومی می باشد که بازه صدایی بلز رها دو اکتاو  از نت C تا C را شامل می شود و رنگ هر تیغه معرف یک نت است و همچنین علامت اختصاری هر نت بروی هر تیغه درج گردیده است.بلز رها به همراه یک جفت مضراب عرضه می گردد.

بلز رها دو اکتاو

ساز بلز به عنوان اولین ساز آموزش موسیقی به کودکان در نظر گرفته می‌شود. ساز ساده‌ای که در دل خود مفاهیم زیادی را در دنیای موسیقی می‌رساند. ساختمان این ساز ساده است که به راحتی می‌توان با آن موسیقی‌های شعرگونه نواخت. به همین دلیل کودکان علاوه بر یادگیری ساز بلز می‌توانند شعرهای جدید هم بیاموزند.

بلز رها دو اکتاو

ساز بلز ظاهر جالبی دارد که کودکان به راحتی با آن ارتباط برقرار می‌کنند. ظاهر شاد و رنگارنگ که صدای آن توسط دو چوب مدیریت می‌شود، کودکان شما را جذب خود می‌کند. تیغه‌های این ساز از فلزهای رنگی ساخته شده که کنار هم قرار گرفته‌اند. اندازه این فلزها باهم یکسان نیستند تا بتوان صداهای مختلف را بر روی آن ایجاد کرد. هر کدام از این تیغه‌ها صدای یک نت را ایجاد می‌کنند. کودک به کمک دو ابزار که معمولا از جنس چوب ساخته شده، بر روی فلزهای این ساز ضربه می‌زند و صدا تولید می‌کند. البته نواختن آن نیز نیازمند آموزش است. به همین دلیل لازم است برای فرزندان خود کلاس آموزش موسیقی در نظر بگیرید تا از همان ابتدا این هنر را به صورت اصولی بیاموزد

ابعاد
460x150x10 میلی‌متر
رده سنی

خردسال

وزن 1052 گرم
    بد           عالی