ساعت کاری
از ساعت 8 صبح تا 23 شب
مهلت تست
به مدت 7 روز جهت تست سلامت کالا
ارسال به
سراسر ایران
 
کالیمبا پیکاپ دار فونیکس
کالیمبا پیکاپ دار فونیکس

کالیمبا پیکاپ دار فونیکس

Kalimba Phoneix


دسته بندی: ساز خارجی- کالیمبا-
برند:فونیکس
 0
تعداد:

لوازم جانبی

کالیمبا پیکاپ دار فونیکس مدل HT17KS-EQ اولین مدل پیکاپ دار برند فونیکس است.چوب استفاده شده در کالیمبا پیکاپ دار فونیکس مدل HT17KS-EQ ، چوب کوا است که از کیفیت بالایی برخوردار است.

کالیمبا-فونیکس-پیک آپ

کالیمبا در اصل یک ساز کوبه ای به حساب می آید که معمولا دارای 11 الی 17 عدد تیغه یا نت است و میتوانید با آن ملودی های ساده را بنوازید. صدای نرم و زیبای آن برای هر فردی جذاب است. از آنجا که می توانید به طور همزمان یا به صورت متناوب بین هر دو شست بر روی تیغه ها بنوازید ، تولید صداهای هارمونیک و ریتمیک امکان پذیر است. با گذشت زمان شاهد تغییرات در ساز کالیمبا هستیم که انواع مختلفی از آن ساخته میشود و نسبت به شکل اصلی ارتقا پیدا کرده است. یکی از این تغییرات اضافه شدن پیکاپ در داخل بدنه چوبی کالیمبا بوده است. کالیمبا پیکاپ دار فونیکس مدل HT17KS-EQ اولین مدل پیکاپ دار برند فونیکس است. میتوان گفت داشتن پیکاپ یکی از نیاز های اصلی نوازندگان حرفه ای این ساز است ، چرا که میتواند کار آنها را برای دریافت خروجی صدای ساز از تجهیزات صوتی بسیار آسان کند. با این مدل میتوانید صدای بسیار تمیز و رسایی را از طریق اسپیکر خود داشته باشید و حتی آن را با سلیقه خود تنظیم کنید.

 

مهمترین ویژگی که به سری جدید این ساز اضافه شده ، قابلیت اتصال آن به افکت است که همین موضوع باعث شده تا علاوه بر صدای خود کالیمبا صدها صدای دیگر را در یک ساز داشته باشید. کالیمبا فونیکس فونیکس یکی از برند های شناخته شده در زمینه ساخت انواع آلات موسیقی به خصوص ویولن و کالیمبا است. کالیمباهای این برند از تنوع زیادی برخوردار هستند. چوب استفاده شده در کالیمبا پیکاپ دار فونیکس مدل HT17KS-EQ ، چوب کوا است که از کیفیت بالایی برخوردار است. در پایین بدنه نیز یک جک ورودی تعبیه شده تا بتوانید پیکاپ را به امپلی فایر خود متصل کنید. این ساز به همراه لوازم جانبی مورد نیاز ، شامل هاردکیس و چکش ارائه میشود.

جنس بدنه

چوب کوا

نوع ساز

پیکاپ دار

ابعاد

185*135*32 میلی متر

تعداد تیغه

17

اقلام همراه

هارد کیس – چکش کوک

برند

phoenix

    بد           عالی