ساعت کاری
از ساعت 8 صبح تا 23 شب
مهلت تست
به مدت 7 روز جهت تست سلامت کالا
پرداخت درب منزل
با ما تماس بگیرید
 
گیتار آکوستیک کورت AF590MF BOP
گیتار آکوستیک کورت AF590MF BOP
گیتار آکوستیک کورت AF590MF BOP
گیتار آکوستیک کورت AF590MF BOP

گیتار آکوستیک کورت AF590MF BOP

guitar Cort AF590MF BOP


دسته بندی: ساز خارجی- گیتار-
برند:کورت
برای پرداخت درب منزل تماس بگیرید
 0
تعداد:

لوازم جانبی

گیتار آکوستیک کورت AF590MF BOP مشکی اولین وسیله ای است که بطور خاص و با ارزش بسیار مناسب برای شما بوتیک ها به ارمغان آورده است. اولین و مهمترین AFF90FM یک گیتار بدن ساز All-Mahogany Concert است که برای نواختن انگشت انگشت و ژانرهای موسیقی محلی یا آلت کان کشور ایده آل است.

گیتار آکوستیک کورت

 

اندازه بدنه کوچکتر صدایی متمرکزتر و متعادل تر از خواب ایجاد می کند ، با اوج های واضح و دامنه میانی قوی. گردن با بدن در دوازدهمین فرچه عکس هایی از گیتارهای سالن پرنعمت و همچنین گیتارهای کلاسیک را ملاقات می کند و بدین ترتیب این ساز را فشرده تر می کند ، بدون آنکه صدای لحن و صدای کلی را قربانی کند. ما یک انتخاب منحصر به فرد Open Pore Black را انتخاب کرده ایم که نه تنها جلوه بصری خیره کننده ای را فراهم می کند بلکه به بازیکن هم این امکان را می دهد تا با چوب که آزادانه طنین انداز می شود در تماس مستقیم باشد.

 

هنگام تقویت شدن ، AF590MF از وانت Fishman Sonitone Preamp و Sonicore Pickup که در داخل آن نصب شده است ، استفاده می کند تا از قطع هر گونه چوب جلوگیری کند. این روش ، تمام طنین طبیعی و صدای صوتی خالص ساز را حفظ می کند. پیشانی شکاف ، بوتیک را کامل می کند. AF590MF یک آکوستیک در اندازه بدنه کنسرت با صدای زنگ است که برای بلوزهای انگشتی و سبک های موسیقی کشور و همچنین تکنوازی تک نت در انواع تنظیمات موسیقی ایده آل است. قسمت های پشت ، پشت و طرف ماهگون یک صدای غنی از میانی را متمرکز می کند که این ترکیب را از بین می برد. پایان منافذ سیاه و سفید برای راحتی و قابلیت پخش بهتر احساس لمس می کند.

ساخت و ساز مفاصل گردن Dovetail
بدن کنسرت
عرض NUT ۴۳㎜ (۱ ۱۱/۱۶ “)
بالا ماهون آفریقایی (Okoume)
BACK & SIDES ماهون آفریقایی (Okoume)
گردن ماهگان (پالاکیوم)
الزام آور سفید
FRETBOARD Merbau
پرت ها ۲۰
مقیاس ۶۴۸ میلی متر (۲۵.۵ “)
INLAY نقطه
تنظیم کننده ها چرخ دنده باز کنید
بریج Merbau
پیک ها Fishman Sonicore
الکترونیک Fishman Sonitone
    بد           عالی