ساعت کاری
از ساعت 8 صبح تا 23 شب
مهلت تست
به مدت 7 روز جهت تست سلامت کالا
ارسال به
سراسر ایران
 
گیتار هوهنر مدل HC06
گیتار هوهنر مدل HC06
گیتار هوهنر مدل HC06
گیتار هوهنر مدل HC06
گیتار هوهنر مدل HC06
گیتار هوهنر مدل HC06

گیتار هوهنر مدل HC06

Hohner HC06 Classic Guitar


دسته بندی: ساز خارجی- گیتار-
برند:هونر
 0
تعداد:

لوازم جانبی

گیتار هوهنر مدل HC06 یک ساز استاندارد و مقرون به صرفه برای نوآموزان گیتار کلاسیک و کسانی که می خواهند بودجه کمی را به خرید اولین ساز اختصاص بدهند به شمار می رود. مدل HC06 در اندازه استاندارد ۴/۴ گیتار تولید می شود و وزن کلی آن به نسبت سازهای هم رده مقداری سنگین تر است.

گیتار-هوهنر

 

جنس صفحه رویی گیتار هوهنر از نوع مرغوبی از چوب اسپیروس، و جنس صفحه پشت و کناره ها از چوب مقاوم کاتالپا است. دسته ساز این گیتار از چوب ناتو و فینگربورد (صفحه انگشت گذاری) آن مانند اکثر گیتارهای کلاسیک از چوب رزوود ساخته شده است. رنگ و پرداخت چوب ها در مجموع زیبا است. در مجموع، امتیازهای کیفی (ظاهری و صدادهی) این گیتار، با توجه به قیمتی که از طرف کمپانی هونر برای آن در نظر گرفته شده است، فراتر از انتظار است.

 

گیتار Hohner HC06 طنین گرم و دلنشین یک گیتار کلاسیک را به بهترین شکل ارائه می کند و کیفیت خوب گوشی ها و خرک ساز، موجب لرزش مناسب سیم ها و در نتیجه تداوم کافی صوت تولید شده می شود. اکشن پایین این ساز کاملاً برای هنرجویان مبتدی در نظر گرفته شده است تا بدون مشکل و گز زدن سیم ها، از نواختن با آن لذت ببرند. داشتن این گیتار برای شروع دوره های اولیه یادگیری گیتار فراتر از کافی است. هوهنر HC06 مشخصاً برای هنرآموزان گیتار ساخته شده و مورد تأیید اکثر مدرسان این ساز است.

برند/ مهر سازنده Hohner
کشور سازنده

آلمان

وزن (kg)

2.5

وضیعت پیکاپ

بدون پیکاپ

گولپیدور

ندارد

جنس رویه

اسپروس

جنس کناره

کاتالپا

جنس پشت

کاتالپا

جنس فینگربرد

رزوود

ویژگی‌های صدایی

کیفیت صدای نرمال – عدم برتری سیم های بیس و ملودی بر یکدیگر

دسته‌بندی

کلاسیک

جنس دسته

چوب ناتو

مدل ساز

HC06

    بد           عالی